Як обрати шкільну форму для хлопців

16 декабря 2019   просмотров: 692
dsc0042-1024x681

Дитина в шкільній формі проводить більшу частину дня, тому вона повинна бути якісною. Перше, на що потрібно звернути увагу – матеріал, з якого одяг зшитий. Шкільна форма виготовляється з самих різних варіантів тканин, однак незалежно від складу і структури волокон, матеріал повинен мати високі гігієнічні та фізико-механічні показники.

Форма для хлопців включає в себе: сороку, піджак та брюки. Сорочка має бути вироблена з натуральних тканих, щоб тіло дихало. Брюки і піджак у своєму складі повинні мати більшу частину натуральних волокон, інакше форма буде «збирати» весь пил та бруд.

Ціна виробу – перший показник якості. Вже дивлячись на цінник можна зрозуміти, як довго форма прослужить і на скільки зручно дитина буде себе в ній почувати. Дешева синтетична тканина незабаром втратить презентабельний зовнішній вигляд.

На якісних моделях:

  • не будуть скатуватись рукава;
  • не витруться коліна;
  • комір не втратить форму після численних прань.

Чому небезпечно носити синтетичну форму

Синтетика не дає тілу «дихати», через це дитина потіє. Пітливість може привести до переохолодження і застуді. Крім того, статична електрика призводить до дискомфорту. Діти стають дратівливими і швидко втомлюються.

Варто врахувати, що не завжди ціна форми є показником високої якості. Недобросовісні виробники пишуть неправдиву інформацію на ярликах, якій покупці охоче вірять. Сучасна промисловість навчилася виробляти «батист», «вовну» і «кашемір» з поліестеру. Уважно читайте склад. У шкільній формі має бути більше натуральних волокон.

Як вибрати шкільну форму

Пощупайте тканину, вона повинна бути приємною. Перегляньте всі шви і підкладку. Якщо ви не впевнені в якості моделі, краще відкладіть покупку. Сорочки та блузки повинні складатися з 65% бавовни. Вироби з 100% бавовни звичайно ж кращі, але натуральна тканина швидко мнеться і вже через декілька годин дитина матиме неохайний і пом'ятий вигляд.

Синтетичну тканину можна відрізнити навіть на око. На світлі вона буде сильно переливатися і блищати.

Перед покупкою шкільної форми ретельно вивчіть вміст ярлика: склад тканини і способи догляду. На етикетці повинні бути вказані: зріст, розмір, артикул і країна виробник. Відсутність маркування – знак неякісного виробництва. Не забувайте, що весь дитячий одяг виготовляється відповідно до державних стандартів, які також повинні бути зазначені на етикетці.